«Азов»: чергова спортивна перемога

фінал

Азовці виграли турнір 30-ї окремої механізованої бригаді імені князя Костянтина Острозького з футболу.

16 травня відбулись фінал чемпіонату 30-ї ОМБр з футболу. В першій півфінальній грі зустрілись команди «Азову» та зенітного ракетного артилерійського дивізіону(ЗРАДн). Азовці без проблем впорались зі своїми суперниками. Перший тайм закінчився з рахунком 3:0. У другому азовці легко забили ще два м’ячі та пройшли в фінал. Другу півфінальну пару склали команди роти розвідки та 1-го механізованого батальйону 30-ї бригади. Після двох напружених таймів перемогу з рахунком 4:5 здобули гравці з механізованого батальйону.

За підсумками двох півфінальних зустрічей команди «Азову» та 1-го механізованого батальйону вийшли до фіналу. Гравці зі ЗРАДн та роти розвідки зустрілись у поєдинку за третє місце, де перемогу здобули зенітники. У фіналі азовцям знову ж таки не знадобилось багато зусиль, щоб перемогти команду 1-го мехбату. Перший тайм закінчився з рахунком 2:0. У другій 15-хвилинці бійці БТГр «Азов» забили ще один м’яч та перемогли з рахунком 3:0.

Бійці полку «Азов» завжди раді зустрітись на спортивному майданчику та помірятись силами в дружній обстановці з нашими бойовими побратимами, з якими ми разом боронимо мирне населення нашої країни і наближаємо перемогу української зброї над ворогом.