На характері: бійці полку «Азов» показали гідні результати на змаганнях з боротьби самбо на першість частини

28 грудня у Маріуполі відбулися змагання з боротьби самбо серед бійців спецпідрозділу «Азов» та військового містечка №1 на визначення кращих спортсменів військової частини НГУ 3057.

Напередодні 18 бійців зійшлися на татамі. Зокрема, 13 азовців з різних підрозділів полку показали високі результати під час спарингів.

За результатами турніру в командному заліку третє місце посіли спортсмени третьої роти першого батальйону полку, другими стали воїни гаубичного артилерійського дивізіону, золото – в бійців снайперської групи спецпризначення «Азов».

Представник СГСП на псевдо «Діаз» став переможцем у своїй ваговій категорії, показавши приголомшливий результат. Азовець розповідає, що 11 років займався дзюдо – має звання чемпіона України, майстра спорту та чорний пояс. Тож Діаз вирішив спробувати себе й у суміжному виді боротьби – самбо і на характері здолав суперників.

Переможці ж нинішніх змагань представлять наш підрозділ на першості Східного ОТО з боротьби самбо, яка відбудеться 17-18 січня у Харкові.