Турнір за турніром: бійці полку «Азов» знову здобули призові місця на турнірі з самбо

самбо турнір чемпіонат Хорс

Бійці полку «Азов» взяли участь у змаганнях із самбо на першість Східного ОТО, які відбулися 10 лютого у Слов’янську Донецької області. Двоє азовців змогли вибороти призові місця у запеклих поєдинках та гідно представити команду.

Аби визначити найсильніших борців у даному виді спорту, у прифронтовому місті зібралося сім команд, які представляли військові частини Нацгвардії Східного оперативно-територіального об’єднання. У напружених двобоях за першість зійшлися 50 кращих спортсменів у семи вагових категоріях.

В індивідуальному заліку боєць полку «Азов» Хорс посів друге місце у ваговій категорії 64 кг, ще один азовець з позивним «Шкет» виборов «бронзу» у категорії 71 кг.

Протягом усього чемпіонату самбісти вражали суддів та уболівальників міцними захватами та несподіваними кидками. У результаті командне перше місце здобули спортсмени в/ч 3017, «срібло» отримала команда військової частини 3035, трете місце посіла в/ч 3005.