Вшановуючи пам’ять Героїв Крут: полк «Азов» влаштував традиційний турнір з плавання

На гарнізоні полку «Азов» відбулися змагання з плавання серед військових, які наш підрозділ щороку влаштовує в пам’ять про подвиг Героїв Крут. Позмагатися за честь свого підрозділу зібралося сім команд: команда в/ч 3057 НГУ, в/ч 9937 ДПСУ, 23-й загін морської охорони ДПС та чотири команди з різних підрозділів полку «Азов – управління, гаубичного артилерійського дивізіону, групи розвідки спецпризначення та взвод розвідки другого батальйону.

Турнір відбувався у двох заліках. Спочатку військові змагалися в індивідуальних запливах – 23 спортсменів на швидкість мали пропливти дистанцію у 50 метрів. Командний заплив відбувався у вигляді естафети.

За результатами змагань в індивідуальному запливі другий рік поспіль  перемогу здобув боєць 23-го загону морської охорони Вадим Коцар, пропливши дистанцію за 27,22 секунди. Друге місце посів також військовий 23-го ЗМО, третім став боєць полку «Азов» з позивним «Клєщ», який здолав дистанцію за 28,23 секунди.

Перше місце в естафеті з відривом в долю секунди здобула команда 23-го загону морської охорони. Другими прийшла команда управління полку «Азов». Третє місце – у команди ГРСП полку «Азов».

Вітаємо переможців та бажаємо нових здобутків!